Par mums

Monify ir inovatīvs Latvijas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas sniedz uzņēmējdarbības finansējumu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Mūsu darbības ģeogrāfija nepārtraukti paplašinās, un mēs darbojamies jau četrās valstīs: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā.

Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem augt, nodrošinot ātru piekļuvi uzņēmējdarbības finansējumam. Situācijā, kad konservatīvi noskaņota banka pieprasītu uzņēmumam iesniegt virkni dokumentu, kas prasītu nedēļas, Monify to visu izdara nieka 60 minūtēs, turklāt pieprasot iesniegt mazāk dokumentu.

Vīzija

Mēs stingri ticam, ka uzņēmuma izaugsmei jābūt ierobežotai tikai uzņēmēju izdomā, nevis finansējuma trūkumā. Pārāk bieži redzam uzņēmumu neveiksmes vai stagnāciju tikai tāpēc, ka tiem nav nedz laika, nedz arī resursu, lai gaidītu aizdevuma piešķiršanu – iespējas izplēn un riski ņem virsroku – tas nav labi.

Tāpat Monify tic, ka nauda pelna naudu – ja Tev ir ideja vai parādās uzņēmējdarbības iespēja, Tev jādod iespēja tajā ieķerties.

Tieši tāpēc mēs izveidojām Monify – uzņēmējdarbības finansējumu, kas ir pieejams jebkuram uzņēmumam. Tas ir uzņēmējdarbības finansējums, ko var saņemt ātri – aizdevumu saņemsi mazāk nekā 60 minūšu laikā. Uzņēmējdarbības finansējums, kas ir elastīgs un vienkāršs – bez ilgstošām procedūrām vai slēptām maksām.

Vai Tu viena mēneša laikā no €100’000 spētu iegūt €110’000? Protams, ka Tu spētu, jo esi uzņēmējs!